• kurs na prawo jazdy Warszawa Praga

    Terminy kursów

Najbliższe kursy na prawo jazdy w Auto Lidze

Krok po kroku do prawa jazdy

Przed przystąpieniem do kursu Nauki Jazdy należy założyć Profil Kandydata na Kierowcę PKK, w tym celu trzeba wykonać następujące kroki:

  • udać się do lekarza uprawnionego do badania kierowców, wykonać badania i uzyskać orzeczenie stwierdzające brak przeciwwskazań do kierowania pojazdem. Adres Lekarza można uzyskać dzwoniąc do Nas.
  • wykonać zdjęcie o wymiarach 3,5 x 4,5 cm
  • wypełnić wniosek
  • mieć ważny dowód osobisty
  • posiadać pisemną zgodę rodzica/opiekuna jeżeli osoba nie ukończyła 18 lat i dokument ze zdjęciem
  • wykonać kserokopię prawa jazdy (w przypadku gdy wnioskodawca posiada już prawo jazdy)

Z powyższymi dokumentami należy udać się do wydziału komunikacji właściwego dla miejsca zameldowania (Ratusz bądź też Starostwo Powiatowe). Profil PKK generowany jest bezpłatnie.

Z tym profilem zgłaszasz się do Nas.

Szkolenie nauki jazdy teoretyczne stacjonarne

Szkolenie teoretyczne odbywa się w sali wykładowej naszej szkoły nauki jazdy przy ul. Jagiellońskiej 78 na warszawskiej Pradze-Północ wyposażonej w nowoczesne pomoce multimedialne. Każdy kursant otrzyma wysokiej jakości materiały szkoleniowe. Spotkania odbywają się w 1 weekend (sobota i niedziela). Istnieje możliwość przeprowadzenia zajęć teoretycznych w tygodniu. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb kursanta. W ramach szkolenia przeprowadzone zostanie szkolenie z udzielania pierwszej pomocy prowadzone przez dyplomowanego ratownika medycznego przy użyciu fantomów i innych urządzeń wspomagających.

jazdy doszkalające Warszawa Targówek
kurs nauki jazdy Warszawa Targówek

Szkolenie nauki jazdy teoretyczne e- learningowe

Jeżeli nie masz czasu uczęszczać na wykłady w ośrodku szkoleniowym lub chcesz uzupełnić swoją wiedzę to system e-learning jest dla Ciebie doskonałą alternatywą! E-learningowy kurs na prawo jazdy zakłada zaliczenie większości godzin szkolenia teoretycznego przez Internet. Swoboda, komfort i skuteczność to udogodnienia, które umożliwia Ci skorzystanie z e-learningowego szkolenia teoretycznego. 

Szkolenie Praktyczne (Jazdy)

Na szkolenie praktyczne umawiamy się indywidualnie w dogodnym dla kursanta miejscu. Oświetlony plac manewrowy zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie naszej sali wykładowej w szkole nauki jazdy przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Plac ten jest identyczny jak na egzaminie państwowym i dostępny wyłącznie do dyspozycji kursantów z naszego ośrodka.

szkoła nauki jazdy Warszawa Praga Północ

jazdy doszkalające Warszawa

AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78

03-301 Warszawa