Szkoła nauki jazdy Auto Liga

Renault Twingo

Rok: 2010
Przebieg: 144.500 km
Silnik: 1.2 Benzyna
Moc: 75 KM 

15 900 PLN

                                                                                                                                                     logo Renault

                                                           Limitowana wersja            RIP CURL          1.2 beznyna 75 KM         1 wł.          KLIMA          Nowy rozrząd

Renault Twingo w limitowanej wersji Rip Curl w kolorze czarna perła z silnikiem 1.2 benzyna 75 KM, klimatyzacją oraz udokumentowanym przebiegiem.

Rok produkcji 2010. Rok modelowy 2011 (pierwsza rejestracja 29.12.2010)

Najbardziej polecany, bezawaryjny i dynamiczny silnik benzynowy 1.2 75KM. Oszczędny, niezawodny, tani w eksploatacji (spalanie ok. 5l/100 km) Najlepszy wybór!

Samochód całkowicie bezwypadkowy, bezkolizyjny. Żaden element nie był ponownie naprawiany, czy też lakierowany! Wszystkie szyby oryginalne, łącznie z przednią! Auto sprowadzone z Niemiec, zakupione od pierwszego właściciela.

Serwisowany do samego końca. W maju 2017 wymienione zostały sworznie wahaczy, poduszki amortyzatorów wraz z łożyskami oraz drążki kierownicze. Zawieszenie w idealnym stanie - nowe. Rozrząd z pompą wody wymieniony w lutym 2016 przy przebiegu 115.275 km (posiadam fakturę z tej wymiany). Aktualnie Twingo posiada wciąż ważny niemiecki przegląd techniczny (do grudnia 2017), co dodatkowo wskazuje na bardzo dobry stan techniczny. Oczywiście istnieje możliwość sprawdzenia samochodu w dowolnie wybranym ASO czy stacji diagnostycznej. Dysponuję również oświetlonym garażem, co może pomóc przy oględzinach. Zainteresowanym mogę przesłać nr VIN. Gwarantuję autentyczność przebiegu, który wpisuję na fakturze zakupu. Jest to rynkowy pewniak z niezawodnym silnikiem, posiadający 2 oryginalne kluczyki i historię serwisową (faktury, przeglądy, książka serwisowa)

Jest to limitowana wersja Rip Curl z niesamowitym wzorem tapicerki i wyszywanym logo sportowej marki. Ponadto wewnątrz wyróżniają ją czerwone metalizowane wstawki na włącznikach klimatyzacji, obramowaniu prędkościomierza i obrotomierza. Również niesamowity i limitowany jest kolor – czarna perła. Twingo ma przesuwane tylne fotele oraz obrotomierz.

Z wyposażenia, wyróżnić można m.in.:

  • klimatyzacja
  • skórzana kierownica
  • elektrycznie sterowane szyby
  • elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka
  • ESP
  • poduszki powietrzne
  • wspomaganie kierownicy
  • radio z wejściem AUX
  • obrotomierz
  • limitowany wzór tapicerki

I masa innych dodatków

Auto po wszystkich opłatach celno-skarbowych. Posiada ważne ubezpieczenie OC, dzięki czemu można nim wracać na kołach do domu. Wystawiam fakturę VAT marża, na której wpisuję przebieg auta, więc kupujący nie musi płacić 2% do Urzędu Skarbowego, a przy okazji wie, że kupuje z pewnego, uczciwego źródła.

Zapraszam na oględziny i jazdę próbną. Zobaczysz, że auto jest znakomicie utrzymane z oryginalnym, udokumentowanym przebiegiem.

logo Auto Liga

AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78 lok. p8

03-301 Warszawa