Szkoła nauki jazdy Auto Liga

Renault Scenic Conquest

Rok: 2008
Przebieg: 162.917 km
Silnik: 1.9 dCi
Moc: 130 KM 

19 900 PLN

                                                                                                                                                    logo renault

                                                                      CONQUEST     1.9 dCi 130 KM     2008 ROK     NOWY ROZRZĄD     OPŁACONY       GWARANCJA

                                                                                           RENAULT SCENIC CONQUEST z rąk prywatnych z niezawodnym silnikiem 

                                                                                                                                            1.9 dCi 130 KM

                                                                                                                                NR VIN: VF1JMK40639550135

Samochód całkowicie bezwypadkowy, bezkolizyjny. Żaden element nie był naprawiany. Wszystkie szyby oryginalne, łącznie z przednią! Auto zakupione we Francji od prywatnej osoby. Miało tylko 1 właściciela od nowości.

Jest to specjalna wersja CONQUEST, która jest nieco podniesiona i wyróżnia się spośród zwykłych sceniców atrakcyjnym, uterenowionym wyglądem, pomarańczowymi pasami i wstawkami we wnętrzu, relingami dachowymi oraz dodatkowymi osłonami. Ponadto, w skład wyposażenia wchodzi m.in. dostęp bezkluczykowy (hands free), czujniki parkowania, automatyczna klimatyzacja, tempomat, elektrycznie składane i ustawiane lusterka, baaaardzo dużo schowków i ciekawych rozwiązań związanych z tylnymi fotelami.

Silnik 1.9 130 KM jest pozbawiony wad konstrukcyjnych swojego poprzednika. Wersje 130 KM nie mają problemu z panewkami czy turbiną - to wszystko zostało poprawione. Zmiany jakie zaszły w silniku 130 KM względem poprzednika (120 KM) to przede wszystkim:

  • pompa oleju na 24 zęby (stara miała 20 zębów), która daje lepsze ciśnienie
  • większa miska olejowa
  • poprawiony zawór EGR
  • zmodyfikowana odma
  • turbo chłodzone cieczą

Te modyfikację sprawiły, że 1.9 dCi 130 KM z manualną 6-cio biegową skrzynią jest bezawaryjnym motorem, polecanym przez ekspertów motoryzacyjnych! Oszczędny, niezawodny, tani w eksploatacji. Najlepszy wybór!

Serwisowany do samego końca. Rozrząd wraz z pompą wody został wymieniony w lipcu 2014 roku! Hamulce oraz zawieszenie są w bardzo dobrym stanie. Scenic ma założony nowy akumulator BOSH S4. Oczywiście posiadamy dokumentacje potwierdzającą przebieg i wymianę rozrządu. Nr VIN podany powyżej co umożliwia sprawdzenie auta w dowolnym salonie Renault. Przebieg jest w 100% oryginalny, a każdy serwis robiony był na czas. Nie warto porównywać tej oferty z innymi scenicami, gdyż nie są one żadną konkurencją przy nim. Jest to rynkowy pewniak z niezawodnym silnikiem, posiadający 2 oryginalne kluczyki (karty) i pełną historię serwisową. Kupując go, nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów związanych z serwisem. Wsiadasz i jedziesz.

Oczywiście istnieje możliwość sprawdzenia samochodu w dowolnie wybranym ASO czy stacji diagnostycznej. Scenic posiada ważny do marca 2018 francuski przegląd techniczny (we Francji przeglądy są co 2 lata także ostatni przegląd wykonany został w marcu 2016) co dodatkowo potwierdza nienaganny stan techniczny samochodu.

Auto po wszystkich opłatach celno-skarbowych. Posiada ważne ubezpieczenie OC, dzięki czemu można nim wracać na kołach do domu. Wystawiamy fakturę VAT marża, na której wpisujemy przebieg auta, więc kupujący nie musi płacić 2% do Urzędu Skarbowego, a przy okazji wie, że kupuje z pewnego, uczciwego źródła.

Na samochód udzielamy 3 miesięcznej gwarancji, która zapewnia: szybkie naprawy każdej usterki na drodze, całodobowy assistance, pokrycie kosztów napraw: silnika skrzyni biegów, elektroniki, elektryki, zawieszenia, turbosprężarki, turbiny, klimatyzacji, układu chłodzenia, koła dwumasowego. Naprawy realizowane są w warsztatach w całej Polsce i rozliczane BEZGOTÓWKOWO!

Zapraszamy na oględziny i jazdę próbną. Zobaczysz, że auto jest znakomicie utrzymane z oryginalnym, udokumentowanym przebiegiem.

logo auto liga

AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78 lok. p8

03-301 Warszawa