Szkoła nauki jazdy Auto Liga

Audi A4 B7

Rok: 2006
Przebieg: 165.843 km
Silnik: 1.6 benzyna
Moc: 102 KM

SPRZEDANY

                                                                                                                        logo Audi

AUDI A4 B7 kombi z rąk prywatnych z niezawodnym silnikiem 

1.6 benzyna 8V 102 KM

 

Silnik ten jest najlepszą, najtrwalszą jednostką benzynową montowaną w audi A4. Zdecydowanie lepszy niż jakiekolwiek FSI. Doskonale współpracuje z instalacjami LPG. Oszczędny, niezawodny, tani w eksploatacji. Najlepszy wybór!

Samochód całkowicie bezwypadkowy, bezkolizyjny. Żaden element nie był naprawiany czy też ponownie lakierowany! Wszystkie szyby oryginalne, łącznie z przednią!

Serwisowany do samego końca. Ostatni duży przegląd był wykonany 29.07.2015 przy przebiegu 153 tys. km. Rozrząd został wymieniony w sierpniu 2013 przy przebiegu 119.815 km (Interwały co 120 tys. stąd też kolejna wymiana za 74 tys. km). Audi posiada ważny do listopada 2017 Niemiecki przegląd (TUV), co wskazuje na bardzo dobry stan techniczny. Zarówno zawieszenie jak też hamulce są w idealnym stanie. Dodatkowo dołączamy poprzednie przeglądy (TUV), z których również można odczytać całą historię serwisową tego Audi – kilometry i daty.

Wszystkie systemy działają. Klimatyzacja jest nabita – działa i chłodzi. Oczywiście istnieje możliwość sprawdzenia samochodu w dowolnie wybranym ASO czy stacji diagnostycznej.

A4 sprowadzona z Niemiec. Kupiona od prywatnej osoby. Przebieg jest w 100% oryginalny, a każdy serwis robiony był na czas. Nie warto porównywać tej oferty z innymi A4, gdyż nie są one żadną konkurencją przy tym Audi. Jest to rynkowy pewniak z niezawodnym silnikiem, posiadający 3 oryginalne kluczyki i pełną historię serwisową. Kupując te A4, nie musisz obawiać się dodatkowych kosztów związanych z serwisem. Wsiadasz i jedziesz.

Gwarantujemy, że jak przyjedziesz – nie będziesz rozczarowany!

Dorzucamy do samochodu 4 koła zimowe (felgi stalowe z oponami)

Auto po wszystkich opłatach celno-skarbowych. Posiada ważne ubezpieczenie OC, dzięki czemu można nim wracać na kołach do domu. Wystawiamy fakturę VAT marża, więc kupujący nie musi płacić 2% do Urzędu Skarbowego, a przy okazji wie, że kupuje z pewnego, uczciwego źródła. Całkowity koszt rejestracji 256 zł.

Kupując tą A4 masz pewność, że dostaniesz świetnie utrzymany samochód. Zapraszamy na oględziny i jazdę próbną. Zobaczysz, że auto jest znakomicie utrzymane z oryginalnym, udokumentowanym przebiegiem.

logo auto liga

AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78 lok. p8

03-301 Warszawa