• kurs nauki jazdy Warszawa Targówek

  O nas

  Auto Liga to pierwsza Liga wśród OSK w Warszawie.

Dlaczego my?

Istnieje wiele ośrodków szkolenia kierowców w Warszawie, które obiecują naukę o najlepszym standardzie oraz zdawalność na najwyższym poziomie.Często się zdarza, że są to jednak puste obietnice i owe słowa nijak nie przekładają się na satysfakcję klientów, a tym bardziej na efekty, które chcemy uzyskać.

Dlatego też postanowiliśmy stworzyć szkołę jazdy w Warszawie, która na terenie Pragi, Targówka, Bródna, Żoliborza czy Saskiej Kępy, w szczególny sposób będzie stawiała na praktyczny aspekt nauki jazdy. Dzięki temu założeniu, pomimo krótkiego czasu istnienia naszej firmy na rynku, udało nam się już znaleźć w czołówce szkół nauki jazdy w Warszawie. Nasz sukces zawdzięczamy rzetelności, doświadczeniu oraz pasji do motoryzacji właściciela Auto Ligi - Tomasza Katalskiego. To on pokazał, że krótki czas nie stoi na przeszkodzie w uzyskaniu doskonałej, a zarazem mocnej pozycji wśród ośrodków nauki jazdy w Warszawie.

Nasze kursy

Naszym motorem napędowym jest każdy kursant, który oczekuje, że dzięki nam posiądzie niezbędne umiejętności oraz wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną, do bezpiecznego i płynnego poruszania się po drogach. Jako szkoła jazdy prowadzimy kursy nauki jazdy, jazdy doszkalające oraz jazdy na samochodach kursantów na terenie całej Warszawy. Z nami jazda po stolicy staje się przyjemnością!

Podczas kursów gwarantujemy zajęcia z pierwszej pomocy, które pomagają zbudować wyjątkowy i kompleksowy program szkoleniowy. Wizytówką, która świadczy o sukcesie naszych kursów na prawo jazdy w Warszawie, są tysiące przeszkolonych kierowców, którzy dzięki nam szybko i sprawnie osiągnęły wysoki poziom umiejętności, by w konsekwencji zdać bez trudu egzamin państwowy. Satysfakcję naszych klientów potwierdza też fakt, że wielu naszych kursantów to osoby, które przyszły do nas z polecenia. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody Hyundai i20, identyczne jak na egzaminie państwowym. Kładziemy nacisk na to, aby szkolenia odbywały się w przyjaznej i swobodnej atmosferze, a stres związany z nauką chcemy ograniczyć do minimum, dlatego nasz oświetlony plac manewrowy, tzw. łuk, pozostaje do użytku wyłącznie przez naszych kursantów. Nie ważne skąd jesteś – Praga, Targówek, Bródno, Żoliborz czy Saska Kępa – Auto Liga to najlepszy wybór w gąszczu wszystkich szkół jazdy w Warszawie.

Oferta

Auto Liga szkoła jazdy oferuje swoim kursantom:

 • klimatyzowaną i nowocześnie wyposażoną salę wykładową
 • multimedialne pomoce dydaktyczne, a także prezentacje, które traktujemy jako uzupełnienie opracowanego przez nas programu szkoleniowego, a nie jak w innych szkołach, podstawę szkolenia
 • własny i oświetlony plac manewrowy, taki sam jak na egzaminie państwowym, dostępny 24h/7
 • nowy samochód Hyundai i20, identyczny jak na egzaminie państwowym
 • komputer z oprogramowaniem do przeprowadzania egzaminu wewnętrznego
 • wykwalifikowaną kadrę ratowników medycznych wyposażonych w wysokiej jakości pomoce dydaktyczne m.in. fantomy
 • INSTRUKTORÓW, czyli młodych ludzi z pasją, którzy swoim doświadczeniem i zaangażowaniem pomogą przede wszystkim w nauce jazdy, ale również, jeśli tylko zechcesz, podzielą się swoją wiedzą i nowinkami z dziedziny motoryzacji
 • wiele innych udogodnień, o których przekonasz się przychodząc do nas

jazdy doszkalające Warszawa Praga Północ

AUTO LIGA

ul. Jagiellońska 78

03-301 Warszawa