0
  • Twój koszyk jest pusty

O nas

Najwyższa liga w nauce jazdy!

Auto Liga - profesjonalna szkoła jazdy w Warszawie

Naszym motorem napędowym jest każdy kursant, który oczekuje, że dzięki nam posiądzie niezbędne umiejętności oraz wiedzę praktyczną, jak i teoretyczną do bezpiecznego i płynnego poruszania się po drogach.

Jako szkoła jazdy prowadzimy kursy nauki jazdy, jazdy doszkalające oraz jazdy na samochodach kursantów na terenie całej Warszawy. Z nami jazda po stolicy staje się przyjemnością!

307291124_568209381971323_6197954863301135634_n

Nasi instruktorzy

Tomek

właściciel

Wielki pasjonata motoryzacji posiadający uprawnienia na wszystkie kategorie prawa jazdy. Wyznający zasadę "dajcie mi sprzęt, a nim pojadę". Autor wielu programów szkoleń kierowców. Człowiek z luźnym podejściem do nauki jazdy jednak eliminujący wszelkie, nawet szczegółowe błędy. Na co dzień motocyklista, entuzjasta sportów wodnych, miłośnik klocków LEGO 😉

Grzegorz

instruktor

W szkoleniu bardzo rzeczowy, skrupulatny i konkretny, potrafiący rozwiązać każdy problem. Osoba wielu talentów wciąż odkrywająca swoje nowe pasje. Posiada uprawnienia egzaminatora, jednak szkolenie i możliwość dzielenia się swoją wiedzą spowodowały, że wciąż jest Instruktorem. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na podróże i wędrówki po górach ⛰️

Łukasz

instruktor

Pozytywny, cierpliwy i bardzo wyrozumiały. Za priorytet w szkoleniu stawia naukę zgodną z zasadami defensywnej jazdy. Z Łukaszem nie ma czasu na nudy. Zawsze kreatywny, pomocny, prowadzący zajęcia z dużą dawką poczucia humoru. Na co dzień aktywny sportowiec i człowiek o wielu pasjach. W czasie wolnym spotkacie go na siłowni, gdzie wyciska ciężary 😉 lub w dobrej restauracji, gdzie uzupełnia proteiny 😁

Konsultacje dla osób z prawem jazdy

Masz prawo jazdy, ale nie czujesz się pewnie za kierownicą? Masz problem z parkowaniem? Boisz się jeździć dużym autem? Wjazd do centrum Warszawy lub do galerii przyprawia Cię o dreszcze? Pomożemy przełamać Twoje bariery i nauczymy Cię być Kierowcą.

Jesteśmy cierpliwymi i skutecznymi profesjonalistami. Wiemy, że niejedna próba nauki jazdy z kimś bliskim Kursantowi, kończyła się awanturą rodzinną. Nasi trenerzy nauki jazdy zdiagnozują Twoje problemy i w komfortowych warunkach sprawią, że pokochasz swoje prawo jazdy!

Oferujemy Ci:

Manualna i Automatyczna skrzynia biegów

Podczas zapisu na kurs masz możliwość wyboru pojazdu z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Jeśli zdasz egzamin na prawo jazdy automatyczną skrzynią, to musisz pamiętać, że będziesz mógł poruszać się tylko pojazdami bez pedału sprzęgła (skrzynie automatyczne i półautomatyczne). Jeśli po czasie stwierdzisz, że jest Ci potrzebna skrzynia manualna, wystarczy zdać sam egzamin na manualnej skrzyni bez odbywania całego kursu od nowa.

W dowolnym momencie trwania kursu nauki jazdy, możesz przesiąść się z manualnej na automatyczną skrzynię biegów, a wszystkie zrealizowane godziny będą Ci uznane.

Skrzynia automatyczna daje gwarancję, że samochód:

Gwarancja regularnych jazd

Nauka jazdy to nauka przez doświadczenia. Wielokrotnie powtórzona czynność z czasem staje się odruchem bezwarunkowym. Kierowca nie musi już jej analizować, a skupia się na innych czynnościach m.in. na analizie drogi. Jeśli jazdy realizowane będą w dużych odstępach czasu, te odruchy się nie wytworzą.

W Auto Lidze sam zdecyduj, ile czasu możesz przeznaczyć na naukę jazdy i umawiaj się na jazdy od 1 do nawet 7 razy w tygodniu.

Trasy egzaminacyjne

Nasza lokalizacja przy ul. Jagiellońskiej 78 umożliwia poruszanie się trasami zarówno WORD Odlewnicza, jak też WORD Bemowo. Można uczyć przyszłego Kierowcę w dowolnym miejscu miasta, jeśli jednak jest szansa by robić to tam, gdzie później będzie zdawał egzamin, czemu z tego nie skorzystać. Każdy przecież najlepiej czuje się we własnym, znanym środowisku, szczególnie gdy spotyka go nowa sytuacja (egzamin).

Stopniowo wraz ze wzrostem umiejętności potwierdzanym w indywidualnym programie nauczania stworzonym na potrzeby naszej szkoły, Kursant poznaje inne miejsca Warszawy i czytając otoczenie drogi porusza się samodzielnie wszędzie.

Elastyczne terminy

Dzięki efektywnemu planowaniu, mamy możliwość zaoferowania jazd nawet tego samego dnia, w którym kontaktujesz się z nami. Prawo jazdy w dwa tygodnie? Z nami jest to realne!

Tym jeździsz, tym zdajesz

Na kursie nauki jazdy w Auto Lidze, nauczymy Cię jeździć bezpiecznie i odpowiedzialnie, a wtedy pojedziesz każdym autem! Jak jednak wierzyć tym słowom nie doświadczając ich? Nasz mózg uczy się przez doświadczenia. Dlatego my oferujemy Ci wachlarz doświadczeń w prowadzeniu różnych klas pojazdów. Od Hyundaia i20 po dużego SUV-a Audi Q3 Sportback.

Podczas jazd zdiagnozujemy i wyeliminujemy problemy związane z techniką prowadzenia pojazdu i zaproponujemy odpowiedni pojazd, tak by szkolenie przebiegało jak najefektywniej i żebyś nie doświadczył stresu egzaminacyjnego.

Na egzamin, możemy podstawić Ci samochód wyposażony w:

DOBRZE CIĘ WIDZIEĆ

Zapraszam do skorzystania z oferty Auto Liga Szkoła Jazdy w Warszawie

Nauczymy Ciebie być Kierowcą, a wtedy egzamin zdasz bez problemu. Wieloletnie doświadczenie w branży nauki jazdy, a przy tym wyszkolenie kilku tysięcy Kierowców, pozwoliło na opracowanie planu szkolenia, który indywidualnie projektowany jest do potrzeb Kursanta.

Nie uczymy jazdy "na pamięć", uczymy ludzi jeździć. Każdy Nasz kursant po kursie otrzymuje wiedzę, która umożliwia mu samodzielne poruszanie się po centrum Warszawy, czy też po autostradach. Najlepszym dowodem na to, że jesteśmy skuteczni w tym co robimy są opinie naszych Kursantów. Jesteśmy najlepiej ocenianą szkołą jazdy w Warszawie.

Niezbędnik kursanta. Od kursu teoretycznego do egzaminu

Zdajemy sobie sprawę, że etapów do upragnionego prawa jazdy jest wiele. Stąd też jesteśmy dla Was wsparciem na każdym kroku nauki jazdy, aż do uzyskania uprawnień do prowadzenia pojazdu.

Zostaw swój adres e-mail i numer kontaktowy a dowiesz się wszystkiego!